Yhteystiedot

Seuran toimisto on vaihtelevasti auki, joten ennen käyntiä ota yhteyttä:

Kouluyhteistyö, iltapäiväkerhot, Kortteliliiga & yleiset asiat
Toiminnanjohtaja
Liisa Liekkinen
0401603208
liisa.liekkinen@fcvaajakoski.com

Jalkapallotoiminta, juniorijoukkueet & edustusjoukkue, markkinointi
Sisu Etelälahti
040 738 2452
sisu.etelalahti@fcvaajakoski.com

Juniorivalmennus & edustusjoukkue
Valmennuspäällikkö, edustusjoukkueen päävalmentaja
Sami Okkonen
050 343 1518
sami.okkonen@fcvaajakoski.com

Puheenjohtaja
Lassi Paavolainen
‭040 718 3690‬
puheenjohtaja@fcvaajakoski.com

Riemu-iltapäiväkerho
Vastuuohjaaja
Juuso Heikkinen
0406684433
juuso.heikkinen@fcvaajakoski.com
riemu@fcvaajakoski.com

Nappis-iltapäiväkerho
Vastuuohjaaja
Ville Viljala
‎040 6683411
ville.viljala@fcvaajakoski.com
nappis@fcvaajakoski.com

Viestintä & Markkinointi
Kalle Kemilä
tiedotus@fcvaajakoski.com
0443210036