Otteluohjelma

Osallistumme tällä kaudella (Kesä 2009) seuraaviin sarjoihin ja turnauksiin

Otteluraportteja löytyy osiosta ”D Uutiset”

Päivittäiset tapahtumat löytyvät P95 keskusteluforumista

http://www.fcvaajakoski.com/net/phpBB2/viewforum.php?f=6&sid=f156c2623004390b240268fc13e20834

FCV POJAT Cn-95 PELIT KESÄ KAUSI 2009 Päivitetty 18.9.2009
Turnauspelit
Piirin junioricup
Cn-pojat (95) Piirisarja
C-pojat (94) Piirisarja
Harjoituspeli
12.huhti Su 1100 FCV JIlves 6 1 Jyskä tekonurmi Harjoitus
18.huhti La 1030 MuurY/FCV PetPet 1 1 Muurame tekonurmi Harjoitus turnaus
18.huhti la 1300 PaRi MuurY/FCV 3 2 Muurame tekonurmi Harjoitus turnaus
18.huhti La 1440 Jilves MuurY/FCV 0 6 Muurame tekonurmi Harjoitus turnaus
25.huhti La 1030 SiPS FCV 3 3 Siilinjärvi Spring-Cup
25.huhti La 1210 KuPS Pohjoinen FCV 1 0 Siilinjärvi Spring-Cup
25.huhti La 14:00 KuPS Etelä FCV 1 12 Siilinjärvi Spring-Cup
26.huhti Su 1130 FCV JoSePa 1 0 Jyskä tekonurmi Junior cup
8.touko Pe 1830 FCV JIlves 5 2 Vaajakoski Jyskä tekonurmi Cn-pojat (95) sarja
10.touko Su 1300 MuVa JJK j/Select 1 6 Muuramen tekonurmi C-pojat (94) sarja
13.touko Ke 1900 JIlves MuVa 1 1 Jämsänkoski Myllymäki hiekka C-pojat (94) sarja
15.touko Pe 1830 JJK j/Sudet-95 FCV 0 0 JKL Halssila hiekka Cn-pojat (95) sarja
18.touko Ma 2000 FCV MuurY 10 0 Vaajakoski Jyskä tekonurmi Cn-pojat (95) sarja
19.touko Ti 1900 MuVa Tikka 2 0 Muuramen tekonurmi C-pojat (94) sarja
24.touko Su 1130 FCV JJK j/Sudet-95 6 1 Keuruu tekonurmi Junior cup
26.touko Ti 1900 PetPet MuVa 1 0 Muuramen tekonurmi C-pojat (94) sarja
27.touko Ke 1900 KonnU FCV 4 2 Konnevesi nurmi Cn-pojat (95) sarja
29.touko Pe 1700 JJK-95 MuVa 8 1 Muuramen tekonurmi C-pojat (94) sarja
31.touko Su 1300 MuVa Huima 4 0 Muuramen tekonurmi C-pojat (94) sarja
3.kesä Ke 1900 PetPet FCV 1 7 Petäjäveden Urheilukenttä Cn-pojat (95) sarja
5.kesä Pe 1830 JJK j/Kings-95 MuVa 4 1 JKL Huhtasuo nurmi 3 C-pojat (94) sarja
6.kesä La 1030 FCV KuPS 95 JLE 6 0 Jyskä Jyväskylä Cup
6.kesä La 1430 NJS siniset FCV 0 3 Jyskä Jyväskylä Cup
6.kesä La 1830 HPS FCV 0 1 Jyskä Jyväskylä Cup
7.kesä Su 930 FCV JJK j/Sudet-95 1 3 Huhtasuo Jyväskylä Cup
7.kesä Su 1330 FCV HJK East valk 0 0 2-3 rp-kisa, Jyskä Jyväskylä Cup
7.kesä Su 1630 VJS/BT FCV 1 4 7. sija, Jyskä Jyväskylä Cup
8.kesä Ma 2000 FCV VJK 4 2 Vaajakoski Jyskä tekonurmi Cn-pojat (95) sarja
9.kesä Ti 2000 FCV JoSePa 2 5 Vaajakoski Jyskä tekonurmi Cn-pojat (95) sarja
12.kesä Pe 1700 JJK-96 FCV 4 1 JKL Huhtasuo nurmi 3 Cn-pojat (95) sarja
16.kesä Ti 2030 MuVa FCJ Blackbird 1 5 Muuramen tekonurmi C-pojat (94) sarja
23.kesä Ti 1830 PaRi MuVa 8 1 Palokka nurmi C-pojat (94) sarja
22.heinä Ke 1830 JJK j/Select MuVa 17 0 JKL Huhtasuo nurmi 3 C-pojat (94) sarja
24.heinä Pe 1400 FCV TiPS 0 0 Itä-pori Pori Cup
24.heinä Pe 2000 Gnistan FCV 4 0 UK1 Pori Cup
25.heinä La 1000 KOPSE FCV 1 2 Itä-pori Pori Cup
25.heinä La 1800 FCV Reipas 2 2 Itä-pori Pori Cup
26.heinä Su 900 EuPa FCV 0 1 UK1 Pori Cup
26.heinä Su 1500 LauTP FCV 2 1 Itä-pori Pori Cup
27.heinä Ma 2000 FCV JJK j/Sudet-95 1 3 Vaajakoski Jyskä tekonurmi Cn-pojat (95) sarja
30.heinä Ke 2000 JIlves FCV 6 2 Jämsänkoski Pallokenttä nurmi Cn-pojat (95) sarja
6.elo To 1730 MuurY FCV 2 2 Muuramen tekonurmi Cn-pojat (95) sarja
8.elo La 1730 Tikka MuVa 1 5 Tikkakosken Urheilukenttä C-pojat (94) sarja
9.elo Su 1300 MuVa PetPet 10 0 Muuramen tekonurmi C-pojat (94) sarja
14.elo Pe 1830 FCV KonnU 5 0 Vaajakoski Jyskä tekonurmi Cn-pojat (95) sarja
18.elo Ti 2000 Huima MuVa 1 3 ÄKI Keskuskenttä nurmi C-pojat (94) sarja
19.elo Ke 1900 JoSePa FCV 2 0 Joutsa Urheilukenttä Cn-pojat (95) sarja
23.elo Su 1300 MuVa JIlves 6 0 Muuramen tekonurmi C-pojat (94) sarja
24.elo Ma 2000 FCV PetPet 8 2 Vaajakoski Jyskä tekonurmi Cn-pojat (95) sarja
27.elo To 1730 MuVa JJK j/Kings-95 2 3 Muuramen tekonurmi C-pojat (94) sarja
1.syys Ti 1830 VJK FCV 3 5 Viitasaari Keskuskenttä Cn-pojat (95) sarja
5.syys La 1200 MuVa JJK-95 2 4 Muuramen tekonurmi C-pojat (94) sarja
7.syys Ma 2000 FCV JJK-96 3 1 Vaajakoski Jyskä tekonurmi Cn-pojat (95) sarja
10.syys To 1730 FCJ Blackbird MuVa 11 1 JKL Huhtasuo nurmi 3 C-pojat (94) sarja
17.syys To 1900 MuVa PaRi 1 3 Muuramen tekonurmi C-pojat (94) sarja

Osallistumme tällä kaudella (Talvi 2008 – 2009) seuraaviin sarjoihin ja turnauksiin (Ei päivitetä enää)

  • Minisoccer 3vs3 turnaus Hipposhallissa 22.11.2008
  • Keskisuomen piirin futsal sarjoihin ikäluokissa p94 (C-pojat) ja P95 (Cn-pojat)

Otteluraportteja löytyy osiosta ”D Uutiset”

Päivittäiset tapahtumat löytyvät D95 keskusteluforumista

www.fcvaajakoski.com/phpBB2/viewforum.php?f=6&sid=f156c2623004390b240268fc13e20834

Peliohjelma talvikaudelle 2008 – 2009

FCV POJAT D-95 PELIT TALVI KAUSI 2008-2009 Päivitetty 23.3.2009
C-pojat (94) Futsal
Cn-pojat (95) Futsal
Harjoituspeli
15.marras La 1330 JIlves FCV 3 6 Lehtisaaren Kuntotalo Futsal P94
15.marras La 1610 FCV MuurY 2 4 Lehtisaaren Kuntotalo Futsal P94
29.marras La 1010 FCV PaRi 5 3 Jämsänkoski Mäntykallio Futsal P94
29.marras La 1210 Huima FCV 4 2 Jämsänkoski Mäntykallio Futsal P94
29.marras La 1410 JJK-j/Select Red FCV 3 2 Jämsänkoski Mäntykallio Futsal P94
10.tammi La 1010 FCV Tikka 5 2 Äänekoski tennishalli Futsal P94
10.tammi La 1210 FCJ Blackbird Sin FCV 6 3 Äänekoski tennishalli Futsal P94
11.tammi Su 1250 JJK-j/Sudet Blue FCV 3 1 Leppäveden liikuntahalli Futsal P95
11.tammi Su 1450 FCV MultiAnts 4 4 Leppäveden liikuntahalli Futsal P95
11.tammi Su 1610 SäyRi FCV 1 7 Leppäveden liikuntahalli Futsal P95
18.tammi Su 1050 Martti FCV 1 6 Lehtisaaren Kuntotalo Futsal P95
18.tammi Su 1210 FCV PetPet 7 2 Lehtisaaren Kuntotalo Futsal P95
7.helmi La 930 FCV Leppä 11 0 Leppäveden liikuntahalli Futsal P95
7.helmi La 1130 JIlves/Orange FCV 3 3 Leppäveden liikuntahalli Futsal P95
7.helmi La 1410 FCV JJK-j/Select Blue 2 2 Muurame kult.keskus Futsal P94
7.helmi La 1530 FCJ Blackbird Val FCV 7 2 Muurame kult.keskus Futsal P94
7.maalis Su 1830 FCV Tikka 1 1 Vehkalampi Harjoitus
8.maalis Su 1050 JJK-j/Sudet Red FCV 3 6 Lehtisaaren Kuntotalo Futsal P95
8.maalis Su 1250 FCV JIlves/Black 4 2 Lehtisaaren Kuntotalo Futsal P95
22.maalis Su 1315 MultiAnts FCV 1 1 Jämsänkoski, Final four Futsal P95
22.maalis Su 1250 FCV JIlves/Orange 5 0 Jämsänkoski, Final four Futsal P95

Osallistumme tällä kaudella seuraaviin sarjoihin ja turnauksiin (KESÄ 2008 EI PÄIVITETÄ ENÄÄ)

www.fcvaajakoski.com/phpBB2/viewforum.php?f=6&sid=f156c2623004390b240268fc13e20834

Peliohjelma kaudella 2008

FCV POJAT D-95 PELIT KAUSI 2008 Päivitetty 11.syys
Turnauspelit
Piirin junioricup
D-pojat (95) Alkusarja
Cn-pojat (94) Alkusarja
Harjoituspeli
D-Pojat (95) harraste sarja 7×7
6.huhti Su 6. sija Lappeenranta Rakuunat kevätturnaus
6.huhti Su FC Honka FCV 2-0 Lappeenranta Rakuunat kevätturnaus
6.huhti Su FCV Sudet, Kouvola 0-1 Lappeenranta Rakuunat kevätturnaus
6.huhti Su PeKa East FCV 0-2 Lappeenranta Rakuunat kevätturnaus
6.huhti Su Rakuunat FCV 7-0 Lappeenranta Rakuunat kevätturnaus
11.huhti Pe 1600 FCV JIlves 3-2 Vaajakoski Jyskä tekonurmi Harjoituspeli
12.huhti La 1500 FCV JJK-96 5-8 Killeri Harjoituspeli
13.huhti Su 1330 FCV VJK 5-0 Vaajakoski Jyskä tekonurmi Piirin junioricup
20.huhti Su 1045 FCV PaRi 93 1-3 Vaajakoski Jyskä tekonurmi PaRin harjoitusturnaus
20.huhti Su 1240 FCV PaRi 96 Vaajakoski Jyskä tekonurmi PaRin harjoitusturnaus
20.huhti Su 1535 FCV PaRi 94 1-5 Vaajakoski Jyskä tekonurmi PaRin harjoitusturnaus
26.huhti La 1130 FCV JyPK93 0-2 Muuramen tekonurmi P94 harjoitus turnaus
26.huhti La 1550 FCV JIlves 4-0 Muuramen tekonurmi P94 harjoitus turnaus
26.huhti La 1730 FCV MuurY 2-0 Muuramen tekonurmi P94 harjoitus turnaus
27.huhti Su 1200 FCV JJK/B-96 4-6 Vaajakoski Jyskä tekonurmi Harjoituspeli
28.huhti Ma 1800 FCV JJK-95 0-7 Vaajakoski Jyskä tekonurmi Piirin junioricup
30.huhti Ke 2000 FCV JyPK-94 2-1 Vaajakoski Jyskä tekonurmi D-pojat (95) Alkusarja
4.touko Su 1200 FCV JJK j/Kings-95 0-6 Vaajakoski Jyskä tekonurmi Cn-pojat (94) Alkusarja
5.touko Ma 1800 FCV VJK 1-4 Vaajakoski Jyskä tekonurmi D-pojat (95) Alkusarja
8.touko To 1700 JyPK-93 FCV 2-1 JKL Huhtasuo hiekka Cn-pojat (94) Alkusarja
9.touko Pe 1800 KeuPa FCV 0-5 Keuruu, Tervan kenttä Peli*ilta 2 KeuPa
9.touko Pe 1900 FCV JJK j/Sudet-95 2-1 Keuruu, Tervan kenttä Peli*ilta 2 KeuPa
16.touko Pe 1830 FCV FC Inter 0-9 Vaajakoski Jyskä tekonurmi Cn-pojat (94) Alkusarja
19.touko Ma 1830 FCV Tuisku 6-1 Vaajakoski Vaajalinna hiekka Peli*ilta 6 FCV
19.touko Ma 1930 SäyRi FCV 0-12 Vaajakoski Vaajalinna hiekka Peli*ilta 6 FCV
20.touko Ti 1800 JoSePa FCV 0-0 Joutsan Urheilukenttä D-pojat (95) Alkusarja
21.touko Ke 2000 FCV KonnU 2-4 Vaajakoski Jyskä tekonurmi D-pojat (95) Alkusarja
21.touko Ke 2000 JJK j/Select FCV 5-1 JKL Huhtasuo hiekka Cn-pojat (94) Alkusarja
24.touko 8. sija Seinäjoki, ravirata Luiz Antonio-cup, D13
24.touko La 940 FCV VPS Valk 2-2 Seinäjoki, ravirata Luiz Antonio-cup, D13
24.touko La 1300 FC Ulvila FCV 2-4 Seinäjoki, ravirata Luiz Antonio-cup, D13
24.touko La 1710 TP Seinäjoki FCV 5-0 Seinäjoki, ravirata Luiz Antonio-cup, D13
25.touko Su 940 FCV Virkiä 2-0 Seinäjoki, ravirata Luiz Antonio-cup, D13
25.touko Su 1120 FCV Ilmajoen Kisailijat 1-3 Seinäjoki, ravirata Luiz Antonio-cup, D13
25.touko Su 1300 FC Kiisto FCV 0-3 Seinäjoki, ravirata Luiz Antonio-cup, D13
26.touko Ma 2000 FCV Huima 0-2 Vaajakoski Jyskä tekonurmi Cn-pojat (94) Alkusarja
2.kesä Ma 1800 JIlves FCV 1-4 Jämsänkoski Pallokenttä nurmi D-pojat (95) Alkusarja
4.kesä Ke 1800 Huki FCV 0-2 JKL Huhtasuo hiekka Peli*ilta 8 Huki
4.kesä Ke 1900 FCV JJK-j/Puumat-95 9-0 JKL Huhtasuo hiekka Peli*ilta 8 Huki
4.kesä Ke 2000 FCV JJK j/Barcelona-96 2-3 Vaajakoski Jyskä tekonurmi D-pojat (95) Alkusarja
5.kesä To 1830 Tikka FCV 3-1 Tikkakosken Urheilukenttä Cn-pojat (94) Alkusarja
12.kesä To 1715 MuurY FCV 2-3 Muuramen tekonurmi D-pojat (95) Alkusarja
16.kesä Ma 2000 JJK j/Sudet-95 FCV 2-1 JKL Säynätsalo nurmi D-pojat (95) Alkusarja
17.kesä Ti 1800 Team LKP FCV 1-3 Jämsänkoski Oinaala nurmi Peli*ilta 11 JIlves
17.kesä Ti 1900 FCV JIlves 4-1 Jämsänkoski Oinaala nurmi Peli*ilta 11 JIlves
25.kesä Ke 2000 FCV Huima 3-3 Vaajakoski Jyskä tekonurmi D-pojat (95) Alkusarja
11.heinä Pe 1800 JIlves FCV 3-8 Jämsänkoski Harjoituspeli
17.heinä 25. sija Kokkola cup
17.heinä To 1400 FCV GBK Ajax 0-5 Kokkola, Keskuskenttä Kokkola cup
17.heinä To 1800 TP-47 FCV 8-0 Kokkola, Keskuskenttä Kokkola cup
18.heinä Pe 1300 NuPS Inter FCV 1-0 Kokkola, Takiainen Kokkola cup
18.heinä Pe 1800 FC Druzba FCV 0-3 Kokkola, Takiainen Kokkola cup
19.heinä La 0:00 FCV GBK Boca Juniors 1-0 Kokkola, Best Hallen Kokkola cup
30.heinä Ke 1900 Leppä FCV 0-11 Laukaa, Vihtavuori nurmi D-pojat (95) Alkusarja
6.elo Ke 1700 JyPK-93 FCV 1-5 JKL Huhtasuo nurmi 3 Cn-pojat (94) Loppusarja
6.elo Ke 1830 HPP FCV 0-2 Pihtipudas Urheilukenttä Peli*ilta 1 Tuisku
6.elo Ke 1930 FCV Tuisku 1-1 Pihtipudas Urheilukenttä Peli*ilta 1 Tuisku
11.elo Ma 1800 FCV JIlves 3-4 Vaajakoski Jyskä tekonurmi Cn-pojat (94) Loppusarja
14.elo To 1800 JJK j/Sudet-95 FCV 1-3 Vaajakoski Vaajalinna hiekka Peli*ilta 3 FCV
16.elo 1. sija Muurame Muurame Cup P95
16.elo La 1020 FCV Koitto 0-1 Muurame Muurame Cup P95
16.elo La 1110 JJK/Sudet FCV 0-3 Muurame Muurame Cup P95
16.elo La 1500 FCV MuurY 96 0-1 Muurame Muurame Cup P95
17.elo Su 1040 MuurY95 FCV 0-1 Muurame Muurame Cup P95
17.elo Su 1540 FCV ParVi 1-0 Muurame Muurame Cup P95
17.elo Su 1730 FCV KeuPa 1-3 Vaajakoski Jyskä tekonurmi Cn-pojat (94) Loppusarja
18.elo Ma 2030 MuurY FCV 0-3 Muuramen tekonurmi D-pojat (95) Loppusarja
25.elo Ma 1830 KeuPa FCV 2-5 Keuruu Keskuskenttä nurmi Cn-pojat (94) Loppusarja
27.elo Ke 1700 FCV JyPK-94 2-0 Vaajakoski Jyskä tekonurmi D-pojat (95) Loppusarja
28.elo To 1800 FCV Martti 3-2 Korpilahti hiekka Peli*ilta 3 FCV
29.elo Pe 1830 FCV JyPK-93 3-3 Vaajakoski Jyskä tekonurmi Cn-pojat (94) Loppusarja
3.syys Ke 1830 VJK FCV 1-1 Viitasaari Keskuskenttä D-pojat (95) Loppusarja
7.syys Su 1600 JJK-j/Puumat-95 FCV 1-2 Laukaa Keskuskenttä nurmi Peli*ilta 10 Team LKP
7.syys Su 1700 FCV Huki 6-1 Laukaa Keskuskenttä nurmi Peli*ilta 10 Team LKP
8.syys Ma 1700 FCV JJK j/Barcelona-96 1-0 Vaajakoski Jyskä tekonurmi D-pojat (95) Loppusarja
9.syys Ti 1800 Huki FCV 0-6 Korpilahti hiekka Peli*ilta 12 Martti
9.syys Ti 1900 FCV Martti 3-1 Korpilahti hiekka Peli*ilta 12 Martti
11.syys To 1830 JIlves FCV 4-0 Jämsänkoski Pallokenttä nurmi Cn-pojat (94) Loppusarja