Elokuun aikataulu ja piirisarjan peli-illat

30.8. la MuurameCup paikalle 8.30

9.00 FCV Ajax- MuurY Blacks 2-0

9.00 MuurY Reds- FCV Barca 5-1

11.15 Pari Blue-FCV Ajax 2-1

11.15 FCV Barca- Mäntän Valo 2-0

12.45 FCV Ajax- Mäntän Valo 2-2

12.45 Pari Blue- FCV Barca 3-2

14.15 FCV Barca- MuurY Blacks 5-3

15.00 Pari Red- FCV Ajax 0-2

Piirisarjat alkavat samaa tahtia koulun kanssa…

11.8. maanantai (Vaajalinna)

18.00 KonnU- Barca 0-4

18.00 Ajax – LKP 7-2

19.00 LKP – Barca 1-6

19.00 Ajax – KonnU 4-1

20.8. Keskiviikko (Vaajalinna)

18.00 Huima – Ajax

18.00 Tikka – Barca

19.00 Barca – Huima

19.00 Ajax – Tikka

9.9. tiistai (Keuruu, nurmikenttä)MUUTTUNUT PELIPAIKKA JA VASTUSTAJAT

18.00 Ajax- Keupa

18.00 Barca – JIlves

19.00 Keupa – Barca

19.00 JIlves – Ajax

15.9. Maanantai (Muurame, tekonurmi)

17.30 MuurY Reds – Barca

17.30 MuurY Blacks – Ajax

18.30 Ajax – MuurY Reds

18.30 Barca – MuurY Blacks

26.-27.9. JALKAPALLOLEIRI LEPPÄLAHDESSA